دانلود گلچینی از آهنگهای شاد آذری با صدای رحیم شهریاری

احساس کردیم وقت اونه که یه خورده شادی به مردم خوب کشورمون تزریق کنیم. از همین رو در این پست، گلچینی از آهنگهای شاد آذری با صدای خواننده محبوب آذری زبان کشورمون، رحیم شهریاری رو انتخاب کردیم که هم اکنون می توانید دانلود نمائید و لذت لازم را ببرید.

تعداد آهنگ های گلچین شده ۷ مورد می باشد که تمامی آن ها شاد و با کیفیت بسیار خوب تهیه شده اند.

شرح مختصری از رحیم شهریاری: رحیم شهریاری در سال ۱۳۴۹ در محله شنب غازان تبریز به دنیا آمد. از همان دوران کودکی علاقه خود را با خواندن سرود و آهنگ‌های آذربایجانی نشان داد و همزمان با تحصیل در دانشگاه نزد یوسف عظیم زاده، ساز قارمون را فرا گرفت و از استادان جمهوری آذربایجان بهره فراوانی جست. از سال ۱۳۶۸ با ارکسترهای مختلف همچون سهند (به سرپرستی رشید وطن‌دوست) و هلال احمر تبریز، دانشگاه آزاد و غیره همکاری داشته‌است.

در سال ۱۳۷۵ با تشکیل گروه آراز کنسرت‌های متعددی را در داخل و خارج از کشور داشته و آلبوم‌های گلمدین، یالان دنیا، هایدی سویله، ریحان، آرزو قیزیم، بیاض گئجه لر، ایپک، سن سیز، وفاسیز، آغلاما، عصرین گوزلی، خبرین یوخدور، گئتمه قال، گوزللرین گوزلی، کیم بیلیر، یاواش یئری و سنه گوره از جمله فعالیت‌های اوست.

rahim shahrirari دانلود گلچینی از آهنگهای شاد آذری با صدای رحیم شهریاری

دانلود گلچینی از آهنگهای شاد آذری با صدای رحیم شهریاری

 

 

download file دانلود گلچینی از آهنگهای شاد آذری با صدای رحیم شهریاریدانلود تمامی آهنگ ها به صورت یکجا<—>(حجم فایل: ۲۵٫۱ مگابایت)

download file دانلود گلچینی از آهنگهای شاد آذری با صدای رحیم شهریاری۰۱٫ Yavash Yeri <—————————>(حجم فایل: ۴٫۰۳ مگابایت)
download file دانلود گلچینی از آهنگهای شاد آذری با صدای رحیم شهریاری۰۲٫ Yaninda Olum Garak <—————–>(حجم فایل: ۳٫۵۵ مگابایت)
download file دانلود گلچینی از آهنگهای شاد آذری با صدای رحیم شهریاری۰۳٫ (Toy (Galin Galir Nazila <————–>(حجم فایل: ۳٫۹۸ مگابایت)
download file دانلود گلچینی از آهنگهای شاد آذری با صدای رحیم شهریاری۰۴٫ Bakhchalarda Barim Var <————>(حجم فایل: ۳٫۰۳ مگابایت)
download file دانلود گلچینی از آهنگهای شاد آذری با صدای رحیم شهریاری۰۵٫ Soal <————————————->(حجم فایل: ۳٫۳۳ مگابایت)
download file دانلود گلچینی از آهنگهای شاد آذری با صدای رحیم شهریاری۰۶٫ Azari Giz <——————————->(حجم فایل: ۳٫۰۷ مگابایت)
download file دانلود گلچینی از آهنگهای شاد آذری با صدای رحیم شهریاری۰۷٫ Oulmaz Oulmaz <———————–>(حجم فایل: ۴٫۸۰ مگابایت)

/ 0 نظر / 126 بازدید