دانلود آهنگ شاد یاسر داودیان به اسم ستاره

دانلود آهنگ شاد یاصر داودیان به اسم ستاره با کیفیت 128

دانلود آهنگ شاد

یاسر داودیان متولد 4 فروردین 1360 میباشد . در همان سالهای کودکی به علت علاقه فراوان به موسیقی نزد استاد شاهرخی به فراگیری سه تار پرداخت .در سن 16 سالگی به ترانه سرائی گرایش پیدا کرد و در این رشته در محضر اساتید بنامی تعلیم دید و بعد از گذشت 2 سال بصورت حرفه ای شروع به سرودن شعر و ترانه کرد و از همینجا باب آشنائی او با آهنگسازان و تنظیم کنندگان بسیاری باز شد.

 او همزمان با فعالیت های هنری خود تحصیلات دانشگاهیش را در رشته حقوق آغاز کرده و 2 سال بعد برای ادامه تحصیل به آلمان رفت و در آنجا به یادگیری زبان و ادبیات آلمانی پرداخت. شوق فراوانش به موسیقی او را بر آن داشت تا در همان سالها به یادگیری گیتار و دف بپردازد و به پیشنهاد دوستان خود ترانه هایش را به تعدادی از آهنگسازان و تنظیم کنندگان واگذار کرد که با استقبال خوبی نیز روبرو شد.

 یاسر بعد از گذشت چهار سال به ایران بازگشت.بازگشت او به ایران شروع فعالیت حرفه ایش در عرصه موسیقی شد . در همان بدو ورود به ایران به علت علاقه زیادش به نواختن سازهای مختلف شروع به فراگیری کیبورد و سپس نواختن پیانو نزد استاد کوروش تقوی پرداخت. همچنین وی در سال 1385 تا 1386 آلبومی با همکاری بهنام کریمی و تنظیم نعیم مسچیان برای خواننده ای جمع آوری کرد که تمامی ترانه های آلبوم به همراه آهنگ سازی یک آهنگ توسط خود او انجام شد.

 از سال 1387 یاسر به طور جدی به فکر تهیه آلبومی برای خودش افتاد و با آهنگسازان بنامی چون بهروز صفاریان ، پدرام کشتکار،امیر علیزاده ،نیما صرافی مهر،مهدی یراحی مازیار فلاحی، بهنام کریمی، پوریا احمدی و ترانه سرایانی چون روزبه بمانی،مازیارفلاحی،یاحاکاشانی،زهرا عاملی،زینب علاقه،مجید صالحی همکاری کرد .

 یاسر در این آلبوم از ترانه ها و ملودی های خود نیز استفاده کرده و این آلبوم در حال حاضر مشغول گذراندن مراحل فنی مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد میباشد و به زودی وارد بازار میگردد. گفتنی ست بهروز صفاریان نه تنها به عنوان آهنگساز بلکه به عنوان یک دوست حضور و نقش موثری را در تمامی مراحل آلبوم داشته است.


عکاسی آتیللا تکاب جنب گلزار شهدا

/ 0 نظر / 182 بازدید